Плитка | Кахель

“Ceramiche Grazia завжди відрізнялася від інших плиткових фабрик тим, що наголошувала на ремісничому аспекті, а не на масовому виробництві. Це вплинуло на вибір нашого виробництва. Ми вирішили виробляти в основному настінну плитку подвійного випалу, використовуючи хроматичні властивості для досягнення приголомшливих ефектів глазурі. Нещодавно ми стали виробляти також керамограніт, як і раніше зберігаючи ремісничий вигляд цього красивого і міцного матеріалу”.

“Ceramiche Keope виробляє настінну та підлогову плитку з керамограніту італійського виробництва для внутрішніх та зовнішніх робіт у комерційних, громадських та житлових приміщеннях. Ceramiche Keope першою компанією у світі отримала найважливіший сертифікат екологічної стійкості. Це ISO 17889 ‘Стійкість для керамічної плитки’, що засвідчує стійкість кожного конкретного продукту”.

“Фабрика Iris FMG виробляє найсучасніші плити. Використовуючи екологічні суміші глин, пісків і мінералів, які природа ущільнює в результаті тектонічних рухів і спалює за рахунок тепла поверхневих шарів земної кори, ми, за допомогою тих же сил, при цьому слідуємо кращим за процесам, відтворюємо найдрібніші особливості та характеристики природних матеріалів”.

“Компанія Oasis є сімейним бізнесом з віковою історією, що характеризується сміливістю, традиціями і сильною ідентичностью. Він присутній на ринку більш ніж у 25 країнах. Виробничий портфель Oasis включає широкий спектр колекцій меблів для дому, ванної кімнати і контрактних спеціальних робіт для будівництва об’єктів як житлових, так професійних цілей”.

Обладнання ванних кімнат

“Devon&Devon – це ексклюзивний спосіб насолоджуватися своїм будинком. Якісний вибір, заснований на любові до похідної сировини і виняткових виробничих навичках його майстрів. Вираз смаку, що характеризується позачасовими продуктами, які відновлюють і переосмислюють кращі європейські традиції та дизайн двадцятого століття. Зі своєї штаб-квартири у Флоренції та своїх магазинів по всьому світу компанія пропонує все, що вам потрібно, щоб кожне місце стало будинком, де ви почуваєтеся добре і хочете повернутися”.

“Якість, краса та творчий підхід – ось відмінні риси визнаної офіційно художньої та ремісничої традиції Тоскани та Флоренції. Колекція Park Avenue переосмислює в сучасному ключі витоки та цінності традиції, повертаючи минулу славу старовинним методам роботи та технічним прийомам. – це два джерела натхнення, що дозволяє ремісничому виробництву створювати унікальні вироби – складові колекції Park Avenue”.

“Jörger так само старий, як і сама сучасна ванна кімната. Ось уже понад 100 років сімейна компанія вкладає всю свою пристрасть у створення індивідуального та цілісного досвіду в гармонійній ванній кімнаті. Завдяки відданості дизайну, його справжньому високому рівню якості та технічній досконалості, ексклюзивний дизайн буде розвиватися вічно.Ім’я Jörger означає узгоджений дизайн, в якому форма і функціональність гармонійно поєднуються і забезпечують найвищий рівень естетичного стилю.Видатний дизайн ванних кімнат та екологічне ручне виробництво в Німеччині характеризують найвищі стандарти серед усієї продукції Jörger.Досвід показав: райські кімнати створюються , де все безкомпромісно спрямоване досягнення найдрібніших деталей”.

“Досвід та технології Rubinetterie Treemme поєднуються з творчим підходом проектувальників та дизайнерів інтер’єрів, щоб сформувати змішувачі, здатні обставити та прикрасити будь-яку ванну кімнату. Наші досягнення за багато років сьогодні спонукають Rubinetterie Treemme продовжувати досягати та перевершувати наші власні цілі”.

На експозиції в наявності