Освітлення

Edisson Home історично розпочинався як компанія, що спеціалізується на підборі та постачанні освітлення, декоративного, технічного, вуличного. Важко знайти виробника світильників, з яким ми не співпрацювали б за нашу довгу історію. Мабуть, в Італії таких і знайти. І зараз, коли в нашому пакеті є повний спектр для меблювання та обладнання будинків та квартир під ключ, світильники залишаються особливим нашим коханням. Тут ми згадуємо основних наших партнерів, підбір предметів освітлення в наших салонах практично не обмежений. Висвітлюйтесь!

Електрофурнітура | Системи розумного будинку

Компанія Edisson упродовж тривалого часу є єдиним офіційним представником італійського заводу Vimar в Україні. Неодмінна якість продукції, надійність та довговічність, гнучкість у реалізації будь-яких складних рішень, включаючи як технічні, так і естетичні – ось неповний перелік переваг італійського бренду. Зі свого боку ми забезпечуємо надійність та регулярність поставок обладнання, професійний підбір обладнання об’єктів, для чого достатньо плану розміщення електрики у вашому будинку, котеджі, квартирі. Ми готові спростити вам життя.

Для співпраці з нами по продукції Vimar залиште повідомлення оптовому відділу:

Також, зв’яжіться з нами щодо оптових поставок електрофурнітури, систем розумного будинку, відеоспостереження, відеодомофонії, домашньої автоматики за телефоном: +38-0482-347512