Про Edisson Home

Компанія “Едісон” заснована 1 лютого 1995 року і протягом довгих років успішно співпрацює з проектними компаніями, архітектурними бюро та дизайнерськими студіями України, надаючи можливість комплектації об’єктів під ключ.

У жовтні 2016 року відкрив свої двері новий інтер’єрний салон Edisson Home. Тут представлені найвідоміші італійські виробники меблів та кухонь, керамічної плитки та сантехніки, світильників та технічного освітлювального обладнання, електрофурнітури та систем розумного будинку, камінів, дверей, паркету та килимових покриттів.

Наша компанія є офіційним представником в Одеському регіоні найвишуканіших італійських та європейських брендів: Minotti, B&B Italia, Maxalto, Misura Emme, Edra, Vittoria Frigerio, Frigerio salotti, Galimberti Nino, Marchi cucine, Ligne Roset, Dures , Atlas Concorde, Villeroy&Boch. Це не остаточний список…

Шоурум Edisson Home

Welcome!

Наш приємний шоурум знаходиться у самому центрі старої Одеси, на Олександрівському проспекті. Тут представлені сотні предметів інтер’єру, які можна розглянути, доторкнутися, відчути… І придбати. З нашою допомогою вони в найкоротший термін будуть у вас вдома, щоб радувати вас і ваших близьких довгі роки.

Інтер'єри "під ключ"

Величезна кількість каталогів по меблям, кухням, світильникам, кахлю, сантехніці дозволяють і без того захоплюючий процес пошуку предметів наповнення інтер’єрів, зробити справді творчим і даруючим результат, яким ви зможете насолоджуватися, а ми – пишатися.

Комплектація інтер`єрів “під ключ” є основною спеціалізацією Edisson Home. Ми втілюємо сміливі фантазії замовників, задуми архітекторів та дизайнерів, поєднуючи вимоги складних технічних рішень з нюансами естетичного та, зрозуміло, психологічного характеру.

Наші головні партнери

Взаємодія

Індивідуальний підхід до кожного проекту – сильна сторона нашого сервісу. Дизайнери Edisson Home виїжджають на об’єкти по всій Україні. Плодами нашої праці зараз користуються в Одесі, Миколаєві, Херсоні, Кишеневі, Києві, Дніпрі, Львові. Більше того, ми пишаємось кількома реалізованими проектами у Відні, Ніцці та Барселоні. Коли це буде затребувано – ми обставимо всіх!

Викликати нашого дизайнера на ваш об’єкт – дуже просто. Натисніть кнопку нижче, і ми домовимося з вами про зустріч та консультації. Для початку співпраці цього буде достатньо. Попередні виміри та планування ми зробимо самі, якщо цих даних у вас немає за будь-яких обставин.

Новини та медіа

Вересень | 2022

Нова експозиція Minotti вже у салоні Edisson Home!

Раді представити вашій увазі нові моделі провідного італійського виробника. Дивани ROGER і CONNERY, крісла LIDO та MATTIA, журнальні столи KEEL та LIAM, столики PILOTIS та JIGGER з дивовижного мармуру marmo dedalus, килими OSAKA та ALPS, а також письмовий стіл JACOB з кріслом TORII, все це тепер в Одесі 8. Чекаємо на вас!

Березень | 2022

Компанія Edisson Home – офіційний представник Maxalto!

Нарешті MAXALTO в Одессе! Потрібно вам сказати, що ми довго до цього йшли, скрупульозно працювали з представниками знаменитого бренду “сучасної класики”, підбираючи меблі для експозиції в затишному салоні Edisson Home. Зустрічайте!

Лютий | 2022

Компанія Edisson Home – офіційний представник бренду B&B Italia в Одесcе!

Наша мрія здійснилася. Знаменитий бренд B&B Italia у нашому салоні. Досконалі предмети меблів та інтер’єру найвищої якості, створені дизайнерами не просто зі знаменитими іменами, але вже живими легендами нашого часу – ось що таке B&B. Той випадок, коли навіть найкраща фотографія у каталозі чи на сайті програє особистому враженню. Ласкаво просимо!

Січень | 2022

Шоурум Edisson Home став більшим!

Новим експозиціям – нова площа! Раді відзвітувати, що у зв’язку з тим, що ми чекаємо на велику кількість нових меблів для нашої експозиції, нам довелося розібрати одну-другу стінку,  збудувати дещо і таким чином розширити наши уютни приміщення. Тепер все поміститься. Залишимо тут ці фотографії, щоб вони нагадували нам, як гарно у нас було до, і для того, щоб можна було порівняти, як чудово у нас зараз…

Незважаючи ні на що...

113 -D

У цей непростий 2022 наш салон відкритий і працює, як зазвичай. Все на місцях, діяльність не зупинялася. Живі квіти також традиційно оновлюються, а чай, кава і чудові цукерки, до яких звикли наші клієнти, залишаються незмінними. Чекаємо на вас з 11:00 до 17:00 у будні, у вихідні ж ми, як і раніше, працюємо за попередньо призначеними зустрічами.