Новини та події

Вересень | 2022

Нова експозиція Minotti вже у салоні Edisson Home!

Раді представити вашій увазі нові моделі провідного італійського виробника. Дивани ROGER і CONNERY, крісла LIDO та MATTIA, журнальні столи KEEL та LIAM, столики PILOTIS та JIGGER з дивовижного мармуру marmo dedalus, килими OSAKA та ALPS, а також письмовий стіл JACOB з кріслом TORII, все це тепер в Одесі 8. Чекаємо на вас!

Березень | 2022

Компанія Edisson Home – офіційний представник Maxalto!

Нарешті MAXALTO в Одессе! Потрібно вам сказати, що ми довго до цього йшли, скрупульозно працювали з представниками знаменитого бренду “сучасної класики”, підбираючи меблі для експозиції в затишному салоні Edisson Home. Зустрічайте!

Лютий | 2022

Компанія Edisson Home – офіційний представник бренду B&B Italia в Одесcе!

Наша мрія здійснилася. Знаменитий бренд B&B Italia у нашому салоні. Досконалі предмети меблів та інтер’єру найвищої якості, створені дизайнерами не просто зі знаменитими іменами, але вже живими легендами нашого часу – ось що таке B&B. Той випадок, коли навіть найкраща фотографія у каталозі чи на сайті програє особистому враженню. Ласкаво просимо!

Січень | 2022

Шоурум Edisson Home став більшим!

Новим експозиціям – нова площа! Раді відзвітувати, що у зв’язку з тим, що ми чекаємо на велику кількість нових меблів для нашої експозиції, нам довелося розібрати одну-другу стінку,  збудувати дещо і таким чином розширити наши уютни приміщення. Тепер все поміститься. Залишимо тут ці фотографії, щоб вони нагадували нам, як гарно у нас було до, і для того, щоб можна було порівняти, як чудово у нас зараз…